Роман Підківка: «Нас списали з рахунків? Ми вийдемо і доведемо, що це не так!»
2019-05-28

Голкіпер «Арсеналу» Роман Підківка починав свою футбольну кар'єру в «Карпатах», матчем з якими «каноніри» завершують чемпіонат. Напередодні зустрічі 32-го туру між киянами і львів'янами футболіст «Арсеналу» поділився своїми думками про суперника і оцінив шанси своєї команди залишитися в еліті.

- Для тебе особисто матчі з «Карпатами» є особливими?

- Я б не сказав, що це особливі матчі для мене. Це моя рідна команда, я продовжую за нею стежити. Звичайно, в якійсь мірі є принциповість, але я не зациклююсь на цьому.

- Кого будеш радий побачити перед грою?

- Багатьох досвідчених хлопців, з якими я ще грав. Це Мякушко, Гуцуляк, Нестеров, Кучинський. Виконуючим обов'язки головного тренера став Олександр Чижевський, з яким я теж добре знайомий.

- Як вважаєш, чому «Карпати» проводять не найкращий сезон і змушені боротися за виживання?

- Складно сказати, я не знаю відповіді. Можливо, справа в психології, команда потрапила в яму. Всі хлопці там хочуть показувати хороший результат, у команди є всі умови для цього, відмінна база. Але результати не найкращі. У чому причина - не можу знати.

- Які сильні сторони у нинішніх «Карпат»?

- В принципі, як і раніше - вони борються до останньої хвилини завжди, в усіх матчах. Навіть в грі з нами, коли «зелено-білі» поступалися з рахунком 0:2, все одно повернули інтригу і билися до кінця.

- «Арсенал» в цьому сезоні не програвав «Карпатам». Як думаєш, за рахунок чого можна буде продовжити серію успіхів в цих протистояннях?

- Тільки якщо ми будемо грати один за одного, викладатися на всі сто. Нас списали з рахунків? Ми вийдемо і доведемо, що це не так!

- На «Десну» сподіваємося?

- Подивимося. Головне - виграти свій матч, а далі буде видно.