«Арсенал» програє «Карпатам»
2019-05-29

«Арсенал» (Київ) – «Карпати» (Львів) – 2:3 (1:3)

Голи: Ковпак, 4, Авагімян, 90+1 – Нестеров, 18, Мякушко, 20 (с пенальті), Мірошніченко, 45

Прем’єр-ліга. 32-й тур. 29 травня 2019 року. 17:00. м. Київ. Стадіон «Динамо» ім. Лобановського. 800 глядачів. +24 градуса.

Арбітр: Ярослав Козик (Мукачево)

«Арсенал»: Підківка, Жичиков, Башлай (Янаков), Сагуткін, Дубінчак, Вакуленко (Кадимян, 46), Домбровський, Оріховський, Калітвінцев, Авагімян, Ковпак (Ліпартія, 11)

Запасні: Іванов, Осман, Семенюк, Гаетан

Головний тренер: Ігор Леонов

«Карпати»: Кучинський, Нестеров (Федецький, 35), Ковтун, Папа Гуйе, Мірошниченко, Кльоц, Ді Франко (Дебелко, 80), Онгла, Мякушко (Бусько, 90+2), Гуцуляк, Понде

Запасні: Пеньков, Мендес, Толочко, Мегреміч, Бусько

В.о. головного тренера: Олександр Чижевський

Попередження: Оріховський, 48, Янаков, 82 – Ковтун, 18, Кльоц, 43, Понде, 69, Федецький, 82

Доля «Арсеналу» залежала не тільки від самої команди, а й від «Чорноморця». Але на матч в Одесі кияни не дивилися, в першу чергу потрібно було обігравати «Карпати». Тільки з цією думкою «каноніри» і виходили на матч.

Ігор Леонов зіткнувся з серйозними проблемами напередодні гри. Через нездужання не змогли взяти участь в грі Танковський і Мудрик, а в дебюті поєдинку м'язову травму отримав Олександр Ковпак. До слова, саме він став героєм перших хвилин, відгукнувшись на «черпак» від Оріховського. Досвідчений форвард легко перекинув Кучинського - 1:0.

Однак довго в лідерах господарі не були, вже незабаром «Карпати» не тільки відігралися, а й вийшли вперед. Нестеров замкнув подачу з кутового, перестрибнувши захисника, а потім Дубінчак збив у своєму штрафному Ді Франко, а з «точки» впевнено пробив Мякушко - 1:2.

Гості впевнено контролювали гру, не зменшували обертів і могли забивати ще, але Роман Підківка врятував свою команду в декількох моментах. «Арсенал» йшов вперед, але в атаці у команди Леонова виходило далеко не все. У підсумку, в кінцівці тайму Мірошниченко збільшив перевагу львів'ян, точно пробивши здалеку - 1:3.

Другий тайм почався з моменту у Кадимяна, але Гегам не зміг пробити у ворота з близької відстані. У відповідь Гуцуляк головою спрямував м'яч у поперечину, а далі трапився вельми спірний епізод - Ліпартію відверто збили в штрафній «зелено-білих», проте Козик промовчав.

У кінцівці «Арсенал» всіма силами пішов вперед і зміг до мінімуму скоротити відставання. Ліпартія кинув в прорив Авагімяна, а той пробив під Кучинським - 2:3. Але на більше кияни не спромоглися, та й «Чорноморець» свій матч виграв. У підсумку, сезон «Арсенал» завершує на останньому місці і наступний чемпіонат почне в першій лізі.