Ігор Леонов: «Ми боролися до кінця»
2019-05-29

Головний тренер «Арсеналу» підвів підсумок матчу 32-го туру УПЛ і всього сезону

- Я дуже вдячний хлопцям за цей час, яке провів в «Арсеналі». Сказав їм про це в роздягальні. Були злети, в кінцівці - падіння, ми не залишилися в УПЛ. Коли я приймав «Арсенал», хотів його врятувати. Трохи не вистачило нам. Найголовніше - я чистий перед клубом, хлопцями і собою. І хлопці також. Якби команда зберегла прописку, ми б боролися за «шістку».

Головна гра була тут з «Чорноморцем». Якби на 92-й хвилині арбітр Копієвський не поставив би той пенальті, якого не було, ми б виграли. Шість очок ми б не розгубили і грали б в перехідних матчах. А так ми вилетіли. Тому арбітру, і всім їм, я бажаю удачі. За цей чемпіонат «Арсенал» отримав в 32-х турах в свої ворота 15 пенальті - це повторення рекорду 20-річної давності. Тоді луганській «Зорі» стільки ж пенальті били. Це найкращий показник. Під моїм керівництвом в 14-ти матчах ми отримали дев'ять 11-метрових. Ми тільки на поле вийшли, а нам вже пенальті ставлять. І при цьому ми боролися за виживання, причому боролися чесно!

- Яким ви бачите своє майбутнє?

- Не знаю, чи зможу відповісти на це питання через два дні. Я завдання не виконав, не знаю що вирішить керівництво. Просто буває про мене пишуть, є один хороший журналіст ... Я задоволений, що він мене з Луческу порівнює. Дякую йому. Я знаю менше Луческу, тому що Містер дуже багато знав, він 12 років в «Шахтарі» пропрацював, стільки всього виграв. Мені здається, його це не прикрашає, це моя думка. Я ж нічого такого не сказав, просто сказав, щоб «Ворскла» зіграла такий матч як з нами, з командами, які борються за виживання. Я просто не повірив, що Полтава обіграє «Чорноморець».

А так вони грають чесно, я не перебільшую. Всі команди грають чесно, ми ось сьогодні. Я Чижевського знаю дуже давно, ми ще грали разом. Він міг потрапити не на «Волинь», а на «Колос», якби нам програв. А як тут знати, з ким легше буде? Але ми грали чесно, і гра вийшла хорошою.

- Матч пропустили Танковський і Мудрик. Чому їх не було в заявці?

- З об'єктивних причин хлопці не змогли взяти участь в грі, вони отруїлися. Гаетано був в запасі, але зараз відправився в лікарню. Мудрик та Танковскій теж в лікарні, Сагуткін теж грав на морально-вольових. Але я не хочу скаржитися, говорити про слабкість.

- Ви хочете продовжити працювати в УПЛ?

- Так звісно. Я з 2012 року не тренував в елітному дивізіоні. Спасибі Олександру Москаленко і Івіці Піричу, що повірили в мене. Ми боролися до кінця, щось довели. За 14 турів ми набрали 18 очок. Ми заново будували цю команду. Знаю, що у 5-6 хлопців є пропозиції від хороших команд. Якби ми зберегли прописку, я б ні за що не відпустив цю команду. Ми б боролися за «шістку». Значить, ми не даремно провели цей час. Хто знає, може я буду 12 років тренувати «Арсенал», як Луческу «Шахтар».