Стикові матчі ДЮФЛ: «Арсенал» поки що без перемог
2019-06-03

Першого червня, у міжнародний день захисту дітей, стартували стикові матчі ДЮФЛ за право зіграти у фінальному турнірі. «Арсенал» в цьому році представлений трьома віковими групами, які борються за вихід у фінал.

U-14

ФК «Львів» - «Арсенал» 2:0

Команда U-14, складена з хлопчаків 2005 року народження, поступилася у Львові однойменному клубу з рахунком 0:2. Але попереду у підопічних Валерія Кіношенко є відповідна зустріч, де вони спробують реабілітуватися. Поки що нічого не втрачено!

U-15

«Скала» - «Арсенал» 0:0

На рік старші хлопці під керівництвом Олега Хвої вирушили в Моршин, де їм протистояла «Скала». Академія цього клубу завжди славилася своїми вихованцями і там всім складно грати. Але «каноніри» не зламалися і привезли з Львівської області нічию. Щоб пройти стикові матчі потрібно обігравати «Скалу» вдома.

U-17

BRW-BIK - «Арсенал» 3:2

Голи: Горовий і Василенко

«Арсенал»: Клімаченко Максим, Головін Роман, Горовий Руслан, Нагорний Микита, Одус Олексій, Чікригін Ярослав, Семенець Кирило, Стрілець Артем, Сергієнко Данило, Бородай Данило, Василенко Влад

Найстарша група «Арсеналу» також проводила свій матч на виїзді. Хлопці Олександра Протченко у Володимиру-Волинському видали яскравий матч з BRW-BIK. Кияни двічі забили своєму супернику, але цього не вистачило навіть для нічиєї. Мінімальна поразка «канонірів», яке, втім, дозволяє їм розраховувати на успіх за сумою двох матчів.

Відзначимо, що поєдинки стикових матчів ДЮФЛ за участю команд «Арсеналу» відбудуться 8 червня в Щасливому.