Козак і Мудрик - переможці Меморіалу Лобановського
2019-06-05

Сьогодні в Києві, на НСК «Олімпійський», відбувся фінальний матч Меморіалу Лобановського. У вирішальному поєдинку зійшлися молодіжні збірні України та Ізраїлю. У складі «синьо-жовтих» у матчі взяли участь два гравці «Арсеналу» - Артем Козак і Михайло Мудрик.

У півфінальному матчі «каноніри» допомогли Україні розгромити Кіпр (3:0), а у фінальному поєдинку були на передньому плані. Артем Козак вийшов на поле з перших хвилин, але під завісу першого тайму заробив червону картку. Михайло Мудрик вийшов на заміну у другій половині матчу і став героєм зустрічі. На 69-й хвилині вінгер реалізував вихід на воротаря і забив єдиний в цьому матчі гол. Україна - переможець Меморіалу Лобановського вперше з 2009 року!