«Арсенал» (U-21): підсумки сезону 2018/19
2019-06-15

«Арсенал» повернувся до еліти молодіжного чемпіонату України та одразу опинився в першій шістці найкращих команд серед U-21.

Сезон розпочався з ігор в серпні, де команда звикала до турніру. Суперниками були – «Львів» (0:0) та «Шахтар», де в бойовому матчі «Арсенал» втратив перемогу на останніх 20 хвилинах (2:3). Було зрозуміло, що «каноніри» будуть боротися в кожному матчі, грати на перемогу та відстоювати ім’я клубу.

Наступний місяць приніс в кошик «Арсеналу» дев’ять очок із 12-ти можливих. Мало хто очікував від столичного клубу такої гри. У вересні команда показала ідентичний результат: 4 матчі – 3 перемоги. Зупинити їх змогли лише чемпіон – «Динамо» Київ, де грали гравці основного складу команди. «Каноніри» вели боротьбу за третє місце з «Шахтарем», та навіть деякий час були другими!

Перший етап догравався вже у наступному році, тому вже та частина  розпочалась інакше для київського клубу. «Каноніри» програли всі ігри, але в шістку потрапили.  Статистичні данні та позиція клубу не могла не радувати: 11 перемог, 3 нічиї та 8 поразок; 40 забитих голів та 38 пропущених. Гарна статистика для команди, яка тільки повернулась до молодіжного чемпіонату.

Але другий етап пройшов жахливо для нашої команди U-21. Вони не змогли виграти жодного матчу, та набрали лише одне очко в грі з «Ворсклою». Що це могло бути: вплинула зимова перерва, відсутністю гравців, які були викликані до першої команди, сильні суперники в першій шістці, недостатність досвіду або все разом. Результат залишається результатом – «Арсенал» посів шосте місце в молодіжній еліті футболу України, це безумовно успіх для київського клубу.