«Арсенал» (U-17) зайняв 6-е місце в ДЮФЛ сезону 2018/19
2019-06-29

Завершився сезон в ДЮФЛ для київського «Арсеналу». У фінальну частину вийшла тільки одна команда «канонірів» - юнаки 2002 року народження під керівництвом Олександра Протченко. «Червоно-сині» посіли шосте підсумкове місце на турнірі, який проходив в містечку Свалява на Закарпатті.

На груповому етапі «Арсенал» (U-17) бився з «Металістом 1925», київським «Динамо» і львівськими «Карпатами». Кияни почали турнір з перемоги над харків'янами (1:0, переможний гол суперник забив у свої ворота), а потім двічі поступилися «Динамо» (0:5) і «Карпатам» (0:2).

У підсумку, «Арсенал» посів третє місце в своїй групі і в матчі за 5-е місце бився з УФК- «Карпати». Однак чинити опір супернику не вдалося, поразка з рахунком 0:4.

«Якщо говорити в цілому про сезон, то він, вважаю, нами проведен успішно. Ми виграли чемпіонат Києва, потрапили до фінальної частини ДЮФЛ, що стало дебютом для цього віку. Там могли виступити краще, але в силу певних обставин не змогли пригнути вище голови.

Ми весь сезон провели добре за рахунок командних дій. Кожен з хлопців вніс свій внесок в загальний успіх, відзначати когось одного було б неправильно. Тепер хлопцям доведеться зробити крок вперед, їх чекає складний перехід у професійний футбол. У когось вийде, у когось ні. Бажаю всім гравцям ніколи не здаватися, вірити в себе і використовувати кожен шанс, щоб навчитися чомусь новому», - підбив підсумки виступу своєї команди Олександр Протченко.