Дмитро Іванов: «Перша ліга у цьому сезоні дуже міцна»
2019-06-30

Голкіпер «Арсенала», один з найдосвідченіших гравців «канонірів», розповів про свою відпустку та поділився враженнями від перших днів підготовки до нового сезону.

- Дмитро, як провів відпустку?

- В мене вийшла активна відпустка. Намагався не байдикувати, рухався, грав у пляжний футбол. Які успіхи в мене у цьому виді спорту? Там головне – настрій. Отримати задоволення, пограти з друзями, посміятися.

- Знаю, що ти у пляжному футболі не лише воротар, але й у полі можеш зіграти.

- Так, навіть забив два м’ячі.

- Зараз вже не поєднуєш пляжний футбол з великим?

- Ні, це ж тільки на час відпустки. Тепер все серйозно, усі думки з «Арсеналом», намагаюся як найкраще підготуватися до нового сезону.

- Які враження від перших тренувань?

- Ми скучили за футболом, адже була тривала відпустка. Відпочили, набралися сил, та з новини емоціями розпочали підготовку до нового чемпіонату.

- Для тебе Перша ліга не новий турнір, ти грав у тому «Арсеналі», який здобув путівку до УПЛ. Як вважаєш, що треба, аби повторити той успіх?

- Головне – щоб була стабільність. У Першій лізі це найважливіше. Окрім величезного бажання треба мати стабільність, якщо ці два фактори зійдуться, то я впевнений, що все буде добре.

- Як оцінюєш склад суперників у Першій лізі?

- Дуже міцна ліга, серйозні суперники. Вважаю, що десь 8-9 команд будуть прагнути підвищення у класі. Майже всі зараз працюють над комплектацією, запрошують сильних футболістів. Нас чекає конкурентний чемпіонат з низкою дуже цікавих матчів.

- Зараз в першій команді «Арсенала» багато молодих гравців. Ти, як досвідчений футболіст, що можеш порадити їм?

- Хлопці непогано проявили себе у дублюючому складі, я з ним пограв у минулому сезоні. Перспективні хлопці, їм потрібно слухати поради тренера, виповнювати всі вказівки, тоді все буде добре.