Тренування та «акваріум»
2019-07-05

Київський «Арсенал» продовжує підготовку до нового сезону на своїй базі в Щасливому. До неділі «каноніри» працюють в режимі одноразових тренувань і поступово втягуються в робочий ритм. Сьогоднішнє заняття було більше ігровим, хлопці попрацювали з м'ячами.

Для початку футболісти виконали невелику пробіжку і розминку, потім перемістилися в «квадрати», де виконували певні завдання. А друга частина тренувальної сесії була присвячена грі в «акваріум» - футбол на три команди. Перемогу здобула команда Максима Жичикова.

«У порівнянні з U-19 і U-21, тренування в першій команді набагато інтенсивніші. Приємно, що є можливість набиратися досвіду, хлопці підказують молодим, - ділиться враженнями один з лідерів молодіжної команди «Арсеналу» Богдан Колесник. - Сам перед собою ставлю завдання закріпитися в першій команді. Тренерський штаб амбітний, змішує досвід і молодість. Мені цікаво працювати. Буду намагатися виправдати їх очікування».

Відзначимо, що крім молодих футболістів, в таборі «Арсеналу» перебувають кілька досвідчених гравців, які проходять перегляд. У суботу «каноніри» проведуть двосторонку, а починаючи з неділі включаться в режим дворазових тренувань.