«Арсенал» почав навчально-тренувальні збори в Щасливому
2019-07-08

Сьогодні ввечері, 8 липня, футболісти, тренерський штаб і персонал футбольного клубу «Арсенал» зібралися всі разом на своїй затишній базі в Щасливому, щоб почати навчально-тренувальний збір в ході підготовки до нового сезону. Попереду у «канонірів» робота в режимі дворазових тренувань, яка триватиме до 20 липня, а також три контрольні матчі.

Вечірнє заняття «Арсеналу» почалося з легкої пробіжки і розминки, яку проводив Сергій Даценко. Далі хлопці попрацювали в «квадратах» і над контролем м'яча, в цей же час окремо свої вправи під чуйним поглядом Сергія Золотницький виконували голкіпери. А в зваершенні тренувальної сесії «каноніри» розділилися на три команди і зіграли міні-турнір в футбол.

«Виконуємо ту роботу, яку пропонує нам тренерський штаб. Розуміємо, наскільки зараз важливий період, нам потрібно добре підготуватися до матчів Першої ліги, де не буде легко. Зараз поєднуємо бігову роботу з роботою з м'ячем. Тренери переглядають потенційних новачків, займаються комплектацією складу, а ми награємо певні ігрові зв'язки. У команді хороша атмосфера, все йде за планом. Попереду у нас товариський матч, в якому отримаємо ігрову практику, побачимо перші ескізи нового «Арсеналу», - розповідає захисник «канонірів» Максим Жичиков.

Відзначимо, що до команди приєднався досвідчений Джаба Ліпартія. завтра в розкладі «Арсеналу» два тренування, а вже 10 липня кияни в Щасливому проведуть контрольний матч з МФК «Миколаїв». Початок - о 17:00.