Представляємо суперника: МФК «Миколаїв»
2019-07-09

Свій перший контрольний матч під час літньої підготовки до сезону 2019/20 «Арсенал» проведе проти середнячка Першої ліги чемпіонату України МФК «Миколаїв». Знайомимося ближче з суперником «канонірів».

Повна назва: Муніципальний футбольний клуб «Миколаїв»
Прізвиська: «корабели»
Рік заснування: 1920
Стадіон: Центральний (16 700)
Голова наглядової ради: Сергій Кантор
Головний тренер: Сергій Шищенко
Капітан: Андрій Ковальов
Трофеї та досягнення: переможець Першої ліги (1997/98), переможець
Другої ліги (2005/06, 2010/11), півфіналіст Кубка України (2016/17)

Клуб з Миколаєва є одним з найстаріших в Україні - в місті на річці Інгул перша футбольна команда була створена в далекому 1920 році. В еліті українського футболу «корабели» грали лише раз - в сезоні 1998/1999. З тих пір «Миколаїв» пережив розформування і відродження, ставав чемпіонів Другої ліги і доходив до півфіналу Кубка України під керівництвом одного з кращих тренерів в історії клубу Руслана Забранського.

Нинішній «Миколаїв» - це середнячок першої ліги з великими амбіціями. Очолює команду донецький фахівець Сергій Шищенко, який в минулому сезоні посів з «корабелами» дев'яте місце в турнірній таблиці та намагався ставити команді сучасний атакуючий футбол. У складі суперника «канонірів» є ряд досить досвідчених гравців - Сергій Семенина, Віктор Берко, Роман Попов, Артем Радченко та інші.

«Арсенал» та «Миколаїв» раніше зустрічались чотири рази – усі в рамках Першої ліги. На рахунку «канонірів» три перемоги при одній поразці. Різниця м’ячів – 8:4.

Нагадаємо, матч «Арсенал» - МФК «Миколаїв» відбудеться в середу, 10 липня, в Щасливому. Початок - о 17:00.