Нічия між «Арсеналом» та МФК «Миколаїв»
2019-07-10

«Арсенал» (Київ) – МФК «Миколаїв» –– 1:1 (0:0)

Голи: Громок, 58 – Семенина, 83 (пен)

Товариський матч. 10 липня 2019 года. 17:00. с. Щасливе. Стадіон «Арсенал-Арена». 50 глядачів. +16 градусів.

«Арсенал» (1-й тайм): Когут, Жичиков, Луценко, Довгий, Сафіханов, Семенюк (к), Кольцов, Турчанов, Дорошенко, Захаревич, Хомченко

На заміну виходили: Колесник, Шевченко, Тулін, Громок, та ряд потенційних новачків

Свій перший контольний матч цього літа «Арсенал» проводив з представником Першої ліги – маститим МФК «Миколаїв». Команда Сергія Шищенка має великі амбіції та намагається грати у технічний футбол. Що і показав цей матч.

У першому таймі більше володіли м’ячем саме гості, але більш гострі моменти були у воріт «корабелів». Захаревич мав чудову нагоду, але голкіпер суперника витягнув м’яч. Дальній удар від Кольцова пройшов дещо вище поперечини. До перерви обидві команди так і не змогли відзначитися, але у другому таймі глядачі побачили голи.

На другу половину матчу тренерський штаб господарів випустив молодь, вона й домаглася голу. Громок з Туліним розіграли комбінацію, Денис увійшов у штрафний майданчик та з лівої направив м’яча у самий кут – 1:0.

У кінцівці «Миколаїв» йшов відігруватися та спромігся зрівняти рахунок. «Корабели» заробили пенальті, який реалізував Семенина.