«Арсенал» - «Миколаїв»: думка гравців
2019-07-10

Після першого товариського матчу цього літа футболісти «Арсеналу» поділилися своїми враженням від протистояння з «Миколаєвом» і оцінили результат спарингу (1:1).

Денис Громок: «Матч вийшов непростим для нас, особливо в першому таймі. У «Миколаєва» хороша команда, вони здорово контролювали м'яч. Ми провели непоганий старт другої половини, закономірно забили гол. Допоміг розіграш ауту, цю комбінацію ми награвали ще в U-19 і U-21. Діма Тулін скинув мені м'яч, я потрапив в дальній кут.

З молодими хлопцями у нас награні зв'язки, добре розуміємо один одного. З досвідченими футболістами приємно взаємодіяти, вони допомагають на тренуваннях і в побуті».

Сергій Семенюк: «Ми працюємо в дворазовому режимі, перебуваємо під навантаженням. Провели хороший спаринг, зіграли по тайму. З урахуванням того що тільки недавно зібралися, результат непоганий. Всі хлопці молодці, старалися, в тому числі і молодь. Мені подобається, як хлопці віддаються на тренуваннях і в грі.

Я дуже багато пропустив через травму, це був мій перший матч за 4-5 місяців. Поки не можу сказати, що готовий до сезону, я лише на шляху до цього. Свою готовність оцінюю в 50 відсотків, але багато працюю, щоб стати сильніше і приносити користь команді».