Ранкова робота в тренажерному залі
2019-07-12

Навчально-тренувальні збори столичного «Арсеналу» тривають, команда поступово збільшує навантаження. Сьогодні вранці «каноніри» приділили увагу роботі над силою в тренажерному залі. Під чуйним поглядом Сергій Даценко футболісти провели час і добре навантажили свої м'язи.

«Футболісти не дуже люблять силову роботу, але ми розуміємо, наскільки важливий фітнес. Для воротарів комплекс вправ в «тренажерці» важливий подвійно. Зараз йде підготовча робота, закладаємо фундамент фізичної готовності на наступний сезон, тому важливо багато працювати над силою. Отримуємо хороше навантаження і намагаємося правильно відновлюватися. На нашій базі є хороші умови для роботи і відновлення.

У команді чудова атмосфера, поступово будується новий колектив навколо наших лідерів - Саші Ковпака і Джаби Ліпартії. Попереду ще ряд контрольних матчів, в яких постараємося закрпити те, що награємо на тренуваннях», - каже голкіпер «Арсеналу» Дмитро Іванов.

Відзначимо, що ввечері в розкладі «Арсеналу» значиться ще одне тренування. Хлопці будуть працювати з м'ячами і зроблять акцент на тактичні вправи.

Фотозвіт з тренажерної зали дивіться тут.