«Арсенал» - «Полісся»: думка гравців
2019-07-15

Футболісти «Арсеналу» по завершенню контрольного матчу з «Поліссям» (1:2) поділилися емоціями від гри і прокоментували підготовку команди до нового сезону.

Олександр Ковпак: «Вийшов цікавий спаринг. Що стосується нашої гри, то поки видно, що у нас немає зіграності. Перший гол в наші ворота - відмінне тому підтвердження. Найголовніше, що був рух і бажання. У першому таймі створили достатньо моментів, справедливий пенальті заробили. Є над чим працювати.

Взаєморозуміння з Джабою Ліпартіэю? Ми живемо в одній кімнаті, прокидаємося, розуміємо, хто йде першим у ванну, хто платить за каву. Звичайно, і на поле у ​​нас ідеальне взаєморозуміння. У нього високий інтелект, я розумію його навіть поглядом. Ми створили багато моментів сьогодні завдяки саме йому».

Емін Сафіханов: «З кожним матчем, з кожним тренуванням почуваюся впевненіше. Сьогодні багато футболістів отримали свій ігровий час, був шанс себе проявити. У мене був навіть момент, міг зрівняти рахунок в самій кінцівці зустрічі, але не дотягнувся до м'яча як слід та пробив мимо. Буду працювати з подвійною енергією, щоб ставати сильнішими і приносити користь команді.

«Полісся» хоч і грає в другій лізі, але при цьому є гідним опонентом. У складі жітомирян досить досвідчених гравців. Вийшов цікавий спаринг, шкода що результат виявився не на нашу користь».