«Арсенал» перемагає «Шевардені»
2019-07-19

«Арсенал» (Київ) – «Шевардені» (Тбілісі, Грузія) –– 3:2 (1:1)

Голи: Садоха, Семенюк (з пенальті), Захаревич – Скепський, ?

Товариський матч. 19 липня 2019 года. 18:00. с. Щасливе. Стадіон «Арсенал-Арена». 50 глядачів. +22 градуса.

«Арсенал»: Іванов, Кіщук, Довгий, Доценко, Сафіханов, Садоха, Діакіте, Недоля, Семенюк, Захаревич, Тулін

У п'ятницю кияни провели товариський матч з тбіліської командою «Шевардені», що представляє другий дивізіон чемпіонату Грузії. «Каноніри» поділилися на дві групи - перша провела тренування і готувалася до завтрашнього матчу з «Черкащиною», друга зіграла матч.

У першому таймі команди обмінялися голами - на гол українця Дениса Скепського, що виступає за «Шевардені», «каноніри» відповіли точним ударом від Садохи. До перерви обидві команди мали ще можливості забити, але їх не реалізували.

Після перерви «Арсенал» активізувався, додав гостроти біля воріт опонента і двічі засмутив грузинську команду діставати м’яча з власної сітки. Сергій Семенюк відзначився точним ударом з 11-метрової позначки, а удар Ярослава Захаревича приніс «червоно-синім» перемогу – 3:2.