Турнір Андрія Гаваші: «Аренал» (U-17) поступився «Шахтарю»
2019-08-14

«Шахтер» (U-16) – «Арсенал» (U-17) – 8:3

Голи: Антон Глущенко (16, з пенальті, 32, 72), Іван Борисенко (19), Артур Уваров (22, 36), Максим Пухтєєв (39, 78) — Владислав Черіков (6, 11), Ярослав Мнишенко (14).

Арсенал: Цокало — Кириченко (Філатов, 41), Бєляков, Карюк, Лагуткін — Пресіч (Загородний), Мнишенко (Антонюк), Гупаленко (Турбанєв), Петровський (Голота, 41) — Венгер (Бутяга, 41), Черіков (Ярмола)

Тренер: Олег Деревинський

Стартовий матч VI міжнародного турніру імені Андрія Гаваші на Закарпатті «Арсенал» почав дуже впевнено. Вже до 14-й хвилини підопічні Олега Деревинського на поле чудового комплексу «Камелот» тричі засмутили «гірників». Двічі Владислав Черіков скористався помилками оборони суперника, а на додачу ще й Ярослав Мнишенко точним ударом метрів з 12-ти довів справу до розгрому. Здавалося, що на рік старші хлопці з Києва не залишать шансів грізному сопернику, але ще до перерви «Шахтар» не тільки відігрався, а й вийшов вперед.

Через дві хвилини після голу Мнишенка донеччани почали камбек. Карюк сфолив у власному штрафному майданчику, а Глущенко з пенальті переграв Цокало. А після цього «каноніри» пропустили ще п'ять м'ячів і на перерву пішли програючи в грі 3:6.

Початок другого тайму залишився за «Арсеналом», але Бєляков і Черіков свої моменти не реалізували. У той же час донеччани ще двічі засмутили Цокало - спочатку Глущенко класно пробив зі штрафного, а потім Пухтєєв поставив крапку в матчі ударом здалеку.

«Арсенал» програв, але ця поразка ще ні про що не говорить. Турнір тільки набирає обертів, і вже сьогодні «каноніри» проведуть свій другий матч - проти СДЮШОР Ужгород, який вчора поступився «Спартакус» з Угорщини (1:4). Початок - о 18:00.