Чемпіонат ДЮФЛ: «Арсенал» стартував з двох перемог над «Чорноморцем»
2019-09-09

У Дитячо-юнацькій лізі України розпочався новий сезон. Стартовий тур пропонував «Арсеналу» зустріч з одеським «Чорноморцем». Команди U-17 та U-15 грали на виїзді, а команди U-16 та U-14 вдома. Результат вийшов цілком непоганий, наші хлопці здобули дві перемоги у протистоянні з потужною академією «моряків».

2003

«Чорноморець» (U-17) – «Арсенал» (U-17) – 0:2

«Арсенал»: Каплієнко, Філатов, Антонюк, Бєляков, Гаврилець, Петрівський, Гупаленко, Завгородній, Пресич, Венгер, Черіков

Найстарші «каноніри» розпочали сезон з поразки. Підопічні Олега Деревинського двічи виймали м’ячі з власної сітки воріт та пішли з поля переможеними. Багато чого не вдавалося «Арсеналу» у цьому матчі, та хлопці зроблять роботу над помилками, щоб у наступних іграх порадувати себе та тренера.

2004

«Арсенал» (U-16) – «Чорноморець» (U-16) – 2:1
Голи
: Фернандо та Локтіонов

«Арсенал»: Шмельов, Холмецький, Кравець, Буглак, Ключка, Плесовських, Коротченков, Гамарис, Поляков, Фернандо, Локтіонов

Команда Олега Хвої стартувала проти дуже сильної команди – у минулому році «Чорноморець» 2004 року народження грав у фінальній частині ДЮФЛУ, та посів п’яте місце. Тому перемога у такому протистоянні дуже важлива у сенсі набуття гравцями впевненості у власних силах.

«Чорноморец» сильніше за нас, але ми здобули перемогу завдяки обставинам. Одесити дуже організовані, сильні, потужні. В них є структура гри, класно взаємодіють на полі», - каже Олег Хвоя.

Вже на 10-й хвилині наша команда пропустила гол, але після цього не опустила руки та продовжила боротьбу. Намагалися комбінувати, але не все виходило. «Арсеналу» допоміг стандарт: після удару зі штрафного голкіпер невдало відбив м’яч, а Фернандо виявився спритнішим за всіх – 1:1. Далі помилка захисника, який віддавав передачу назад голкіперу, стала здобиччю Локтіонова, який і приніс перемогу «канонірам».

2005

«Чорноморець» (U-15) – «Арсенал» (U-15) – 2:1
Голи:
? 26, ? 62 - Білецький, 7

«Арсенал»: Белько (Андрієвський, 63), Котуха, (Ємельянов, 36), Піонтковський, Бондаренко, Жмурко (Попов, 61), Сакач, Даниленко, Тищенко (Власюк, 61), Кощавец (Саламех, 27), Білецький (Снитко, 62), Коломієць (Харчук, 53)

Цей матч відбувався у саму спеку – стартовий свисток арбітра пролунав о 14:00. Грати при таких погодних умовах дуже важко, тим більше дітям. Саме про це говорив тренер «Арсенала» Валерій Кінашенко після гри.

Тим не менш, саме «каноніри» відкрили рахунок у цьому матчі. Свій момент у дебюті зустрічі знайшов Білецький. Гра проходила з перевагою «моряків», але кияни намагалися убігати в контратаки. На 26-й хвилині одесити зрівняли рахунок, а під завісу зустрічі все ж таки вирвали перемогу.

«Грати у другій годині дня, тим більш в спекотній Одесі – дуже важко. Не розумію, чия це ідея. В цілому, «Чорноморец» - хороший суперник, якому було приємно протистояти. Після минулого сезону попасти в таку групу, де виступають найсильніші, нам трошки важко. Ми не маємо тієї глибини складу, є проблеми з підсиленням гри під час матчу. Треба вчитися швидше думати на полі і приймати рішення. Але не дивлячись ні на що, могли забити другий м’яч при рахунку 1:1. Рухаємося далі та готуємось до наступних матчів», - коментує матч в Одесі Валерій Кінашенко.

2006

«Арсенал» (U-14) – «Чорноморець» (U-14) – 3:1
Голи
: Зегрюк (2), Денисенко

«Арсенал»: Глобенко, Стукало, Шершень, Данніков, Портапенко, Зегрюк, Обілець, Гусул, Горбатов, Денисенко, Куделін

Виходили на заміну: Безручук, Демченко, Шалабай, Куракін, Лазарев, Беспалюк

Наймолодші «каноніри» в чемпіонаті Києва демонструють непогані результати, та й в ДЮФЛ стартували з впевненої перемоги. Кияни здолали «Чорноморець», двічі забивши ще в першому таймі. На початку матчу відзначився Зегрюк: хлопець відправив м’яч фантастичним ударом в «дев’ятку» метрів з 18-ти. Далі Зегрюк оформив дубль, реалізувавши пенальті.

Після перерви «каноніри» довели рахунок до розгрому. Денисенко накрутив декількох захисників, увійшов в штрафний майданчик та пробив у кут – 3:0. Одесити змогли відповісти лише раз, після флангової передачі наші захисники не розібралися в моменті та дозволили форварду пробити Глобенко.

Гра видалася дуже гострою, атака йшла на атаку, та «каноніри» мали можливість забдивати ще. Мав пару нагод Куделін, але їх не реалізував.