«Арсенал-Київ» не зміг вистояти проти Чернігівської «Десни»

• 0 коментариев

Матч 31 туру Чемпіонату України з футболу серед команд Першої ліги ФК «Десна» - ФК «Арсенал-Київ» закінчився рахунком - 5:1.

Для підопічних Сергія Литовченко цей матч не мав якогось великого значення, адже до кінця турніру залишилось 4 гри, і вийти в лідери просто неможливо. Тому «каноніри» грали у свій футбол, надихалися та набиралися досвіду у грі з досвідченою командою. На відміну від суперника. Чернігівську «Десну» влаштовувала лише перемога, адже в паралельному матчі «Верес» приймав «Миколаїв», і права на осічку «сіверяни» не мали.

Литовченку було складно перед початком матчу, адже потрібно було знайти рівносильну заміну трьом основним гравцям, які не приймали участь у матчі через дискваліфікацію. Коли, «Десна» вийшла у повній бойовій готовності, зробивши мінімальні зміну у стартовому складі.

Отже, гра розпочалася, і вже на першій хвилині «каноніри» пробивали штрафний, який нажаль не змогли реалізувати. Поступово червоно-сині втрачали ініціативу володіння м’ячем, але грамотно захищалися.  На 15 хвилині Сітало врятував ворота від низки «жорстоких» ударів Фаворова. На 21 хвилині матчу Чепуренко з навісу Коваленка, закладає м’яч у сітку воріт - 1:0. «Арсенал-Київ» відразу після пропущеного м’яча, створив небезпеку біля воріт суперника, Семенюк завдав удар у ворота, але Махновський зміг врятувати свою команду. На 36 хвилині, Фаворов зігравши на випередження приніс своїй команді ще один забитий м‘яч - 2:0. «Каноніри» намагалися відігратися, але вдача, нажаль, була не на їх боці.

Другий тайм для «канонірів» розпочався катастрофічно, Майданевич грубо зіграв проти Кірієнка, і арбітр вказав на 11-метрову позначку. Вирок арбітра виконав Арвеладзе – 3:0.

«Арсенал-Київ» вирішив виправити становище. Відзначити можна молодого нападника Федосова, який завдав декілька небезпечних ударів у ворота суперника, але не зміг переграти голкіпера «сіверян».

Господарі поля повністю, закріпили свою перемогу, на 56 хвилині, Мельник головою відправив м’яч у ворота – 4:0.

Після пропущених м’ячів «каноніри» пішли у атаку. Один за одним вони здійснювали небезпечні моменти біля воріт суперника, не підпускаючи їх, навіть, до середини поля. На 77 хвилині Семчук скориставшись моментом, зміг закласти м’яч у ворота суперника – 4:1.

Червоно-сині зрозуміли, що можна пробити захист «сіверян» і не відпускали суперників від воріт. Та, нажаль, пані удача, була не на стороні наших хлопців.

На 88 хвилині «сіверяни» атакували в останнє за матч, та напревеликий жаль, змогли реалізувати цей момент – 5:1.

«Десна»: Махновський, Фаворов, Мельник, Братков, Мостовий, Коберідзе, Чепурненко (Максименко, 81), Картушов (Галєнков, 71), Коваленко, Кірієнко (Банасевич, 65), Арвеладзе.

Головний тренер:Олександр Рябоконь

«Арсенал-Київ»: Сітало, Аксьонов, Майданевич, Костюченко, Семенюк, Насімі (Матвєєв, 64), Старгородський, Турчанов (Кізілатеш, 58), Домбровський, Федосов, Черненко (Семчук, 46) .

Головний тренер: Сергій Литовченко

Голи: Чепурненко, 21, Фаворов, 36, Арвеладзе, 47 (пен.), Мельник, 56, Коваленко, 88 – Семчук, 76 .

Попередження: Чепурненко, 1, – Костюченко, 47, Старгородский, 49, Семчук, 88.

читать также

Сергій Літовченко: – «Першочергова задача вийти в Прем’єр-лігу»

Сергій Літовченко поділився головними задачами, та планами на наступний сезон!

21.09.2017
«Арсенал» здобуває путівку в 1/8 Кубку України!

Київський «Арсенал» переміг «Інгулець» в третьому етапі Кубка України, тим самим здоб...