«Каноніри» гідно провели закінчення сезону здобувши перемогу – 3:0

• 0 коментариев

02.06.2017 відбувся завершальний 34 тур Чемпіонату України з футболу серед команд Першої ліги. ФК «Арсенал-Київ» проводив останній матч вдома, приймаючи ФК «Ігулець». «Каноніри» гідно провели закінчення сезону здобувши перемогу – 3:0. Дякуємо всім нашим вболівальникам які були і є з нами, ваша підтримка дуже важлива для нас.

Гра почалася на зустрічних курсах. На 10 хвилині Батальський небезпечно «прострілив» у ворота суперника, однак Попович врятував свою команду. З 18 по 20 хвилину «каноніри» пробивали три кутових,створюючи небезпечні моменти ,  «Інгулець» «дивом» зміг вистояти.На 29 хвилині гості пробивали штрафний – Іванов «на висоті». Через 3 хвилини,після  передачі Федосова, Черненко завдав якісний, проте не точний удар у ворота суперник.

Останні  хвилини тайму  «каноніри» безперервно  атакували ворота суперників,які вперто залишалися «сухими». Перший тайм завершено – 0:0.

Другий тайм розпочався атаками «канонірів». 66 хвилина: Старогородський, отримавши м’яч виконує ривок до воріт і точно прострілює в сітку – 1:0. «Каноніри» знову атакують. 72 хвилина матчу : Старогородський майстерно пробиває із-за меж штрафного майданчика – 2:0!!!

Після другого забитого «каноніри» продовжували атакувати. На 81 хвилині з передачі Батальського Пилипенко прицільним ударом  відправив  м’яч у ворота суперника – 3:0.

читать также

Сергій Літовченко: – «Першочергова задача вийти в Прем’єр-лігу»

Сергій Літовченко поділився головними задачами, та планами на наступний сезон!

21.09.2017
«Арсенал» здобуває путівку в 1/8 Кубку України!

Київський «Арсенал» переміг «Інгулець» в третьому етапі Кубка України, тим самим здоб...