"Арсенал" прагне передати футбольний досвід

  • 0 коментариев

"Зіркові уроки футболу", Всеукраїнський проект ПФЛ, став наймасштабнішим соціальним проектом за всю історію Ліги. «Уроки» вже побили сподівання організаторів проекту, залучивши втричі більше дітей, ніж планувалося. За два останніх місяці більше 3000 дітей стали учасниками свята, що їх влаштовували клуби ПФЛ.

10 червня "Арсенал-Київ" спільно з "Арсенал-KIDS"  запросив дітей, їхніх батьків та гостей на велике футбольне свято до Щасливого. На навчально-тренувальній базі «Арсеналу» відбулося сімейне свято футболу, у рамках якого пройшов 26-й за ліком «Зірковий урок футболу».

Уасть у заході взяло більш як 100 вихованців школи "Арсеналу" - "Арсенал-KIDS" та їх батьків. Зірковим футболістом, який проводив майстер-класи став нападаник Олександр Батальський

Свято футболу тривало більш як три годин, а його програма була вкрай насиченою. Дітей розподілили на чотири команди, назви вони обрали самі: "Баварія", "Мілан", "Реал", "Барселона". Наймолодших малюків  команда "Арсенал-KIDS" розважала веселими іграми та конкурсами із м`ячем. Батьки були вкрай активними, взявши участь у веселих змаганнях, конкурсах. а також у дружньому матчі із футболістами "Арсенала".

Світлана Рибакова, начальник відділу маркетингу і комунікацій ПФЛ: "Безумовно потрібно відзначити той факт, що організатори свята зробили все можливе й неможливе для того, щоб всі учасники замап`ятали його. Безліч активностей для дітей різного віку, майстер-клас від футболістів "Арсенала" – програма різноманітна й насичена. Організатори доклали зусиль для того, щоб діти запам`ятали ці моменти. "Арсенал" займається дуже важливою соціальною справою, інвестує в Гру, її майбутнє – це гідно поваги!"

Другий сезон проходить за підтримки Федерації футболу України та потужних партнерів: ТМ JAKO, ТМ Живчик, ТМ Школярик та ТМ Gera. ПФЛ проводить другий сезон «Зіркових уроків футболу» за участі 1000 дітей у 30 містах та містечках України.

 

читать также

Сенсаційні "Балкани", результативний Давидов. Сьогодні "Україна футбольна". 21:30

Сьогодні у програмі "Україна футбольна" аналізуємо сьомий тур

21.08.2017
Вітаємо нападника «канонірів» - Артема Пилипенко!

Артем, увесь колектив ФК «Арсенал» вітає тебе з цим надзвичайно чудовим днем! Прийми...

21.08.2017
Після матчевий коментар Володимира Мазяра

Головний тренер ФК «Рух» - Володимир Мазяр, після нічийної гри з лідерами Першої ліги...

20.08.2017