Перший спаринг «канонірів» закінчився перемогою

• 0 коментариев

Сьогодні у Щасливому на УТБ «Арсенал» відбувся перший контрольний матч ФК «Арсенал-Київ» в рамках підготовки до наступного сезону Чемпіонату України. Нашим суперником стала команда «Колос» (Лазірки), яка займає друге місце у вищій лізі Чемпіонату Полтавської області і де виступають знані гравці українського футболу – Іван Кривошеєнко та Станіслав Богуш. Спаринг закінчився перемогою ФК «Арсенал-Київ» з рахунком 3:0.

Голи: 7 хвилина – Пилипенко, 60 хвилина – ФНП, 83 хвилина – ФНП.

Зважаючи на те, що команда нещодавно вийшла з відпустки і є багато футболістів на перегляді, головна задача Сергія Литовченка полягала в перевірці бойового стану футболістів, тому він запропонував зіграти 3 тайми, по 30 хвилин.

Склад першого тайму: Іванов, ФНП, Шевченко, Майданевич, ФНП, Кизилатеш, Домбровський, Семчук, Пилипенко, Черненко, Батальський.

Склад другого тайму: ФНП, ФНП, Зозуля, ФНП, ФНП, Старогородський, Матвєєв, ФНП, Семенюк, ФНП, ФНП

Склад третього тайму: Сітало, ФНП, ФНП, Насімі, ФНП, ФНП, ФНП, ФНП, ФНП, ФНП, Шаян.

читать также

Сергій Літовченко: – «Першочергова задача вийти в Прем’єр-лігу»

Сергій Літовченко поділився головними задачами, та планами на наступний сезон!

21.09.2017
«Арсенал» здобуває путівку в 1/8 Кубку України!

Київський «Арсенал» переміг «Інгулець» в третьому етапі Кубка України, тим самим здоб...