Олександр Москаленко: ««Арсенал-Київ» - клуб який постійно розвивається»

  • 0 коментариев

Прес-служба ФК «Арсенал-Київ» поспілкувалися з директором клубу – Олександром Москаленко. Обговорили перемоги та невдачі минулого сезону, чим живе команда зараз, та які цілі ставить перед собою клуб.

-Олександре, як ви оцінюєте підсумки сезону?

- Це був перший сезон в Першій лізі. Результат позитивний. Не скажу, що 10 місце це максимальний результат, взагалі, початкове завдання було зайняти місце в середині турнірної таблиці вище - шосте місце. Після першого кола ми добре виступили, а вже в другому, після того, як нас залишив нападник Есеола, нам вже було важче.

- Давайте оцінимо кількість забитих та пропущених мячів, відповідно 38-39.

- В другому колі ми мало забили та багато пропустили м’ячів, а в першому колі було все навпаки. Перше коло було більш позитивним та було більше плюсів  ніж у другому.

- Хто вже точно залишить склад «канонірів»?

- Півзахисники: В'ячеслав Турчанов, Вадим Гетьман, Ярослав Піскун та

захисники: Олександр Аксьонов та Максим Костюченко.

-Коли стануть відомі прізвища новачків?

- Зараз ведуться перемовини. У нас багато гравців на перегляді. І в найближчий час ми вже підпишемо новачків.

- З чим пов’язана така текучість кадрів?

- На нас вплинула гра з ФК «Десна», з пятьма футболістами. Шостий гравець, який попав під підозру – Сергій Семенюк. Ми поспілкувалися з Сергієм і повністю йому довіряємо.

- Які матчі в першому сезоні в Першій лізі ФК «Арсенал-Київ» можна виділити? Кращі? Найгірші? Можливо не за результатом, а за грою команди?

- Найгірший, це й так зрозуміло, -  з ФК «Десна» (м. Чернігів). Кращі? Були емоційні ігри, а так щоб сказати, якусь гру провели яскравіше, а якусь провалили, то я так не скажу. Сподобалося, що команда більш збалансовано відіграла весь чемпіонат. В «канонірів» була самовіддача та бажання перемагати в кожному матчі.

- Яка доля ФК «Арсенал-Київ Ю-19»?

- Команда, як і минулого сезону буде продовжувати грати з Премєр ліговими клубами. Ми зараз плануємо створити команду на базі гравців 2000 р.н., які потрапили до фінальної частини Чемпіонату України серед дитячо-юнацьких команд. Вітаю хлопців, вони молодці. У нас також є наші партнери - команда з Щасливого 2000 р.н., доволі не погана команда. Є також, Олімпійський коледж ім. І. Піддубного (РВУФК).

- Старший тренер ФК «Арсенал-Київ» Юрій Лень залишається?

- Так, він їде на фінальну частину Чемпіонату України серед дитячо-юнацьких команд 2000 р.н.  Проведе селекцію гравців. Безпосередньо,  сам оцінити кожного футболіста. Можливо когось і візьмемо з інших команд.

- Як буде відбуватися підготовка ФК «Арсенал-Київ» у літнє міжсезоння?

- Команда буде готуватися через товариські матчі. З понеділка 26 червня «каноніри» заїжджають на УТБ «Арсенал». Планується 13-ти денний збір. Я вважаю, що нам не має сенсу кудись їхати, тому що на УТБ є всі чудові умови підготуватися до старту Чемпіонату України.

- Плани на майбутнє по інфраструктурі УТБ «Арсенал»?

- Ми плануємо добудувати натуральні поля. Доробити реконструкцію нашої бази - офісного приміщення.

- Де та на яких стадіонах будуть відбуватися наші домашні ігри Чемпіонату України?

- Нам дозволили ФФУ з цього сезону приймати суперників і в Щасливому, і в Борисполі. У нас є два стадіони. Де саме будуть відбуватися матчі? Ближче до кожної гри будемо вирішувати.

- Які завдання поставлені перед ФК «Арсенал-Київ» у наступному сезоні?

- Завдання перед командою зайняти місце максимально вище в турнірній таблиці. У перспективі в нас є плани про підвищення в класі.

Прес-служба ФК "Арсенал-Київ"

читать также

Сергій Літовченко: – «Першочергова задача вийти в Прем’єр-лігу»

Сергій Літовченко поділився головними задачами, та планами на наступний сезон!

21.09.2017
«Арсенал» здобуває путівку в 1/8 Кубку України!

Київський «Арсенал» переміг «Інгулець» в третьому етапі Кубка України, тим самим здоб...

20.09.2017
Деркач та Батальський потрапляють в збірну туру!

Андрій Деркач та Олександр Батальський потрапляють в символічну збірну туру. Як зазна...

19.09.2017