Сергій Литовченко вдруге поспіль стає кращим тренером туру!

  • 0 коментариев

«Арсенал» втратив кількох основних гравців, пережив перезавантаження класу, обійшовся без особливо зіркових придбань – і, тим не менш, залишається успішним. «Канонірам» вдалося другий тур поспіль обіграти лідера: спершу це був «Інгулець», тепер – «Геліос». Причому, обидві команди саме від киян отримали перші поразки в сезоні. Саме тому Сергія Литовченко вдруге визнано кращим тренером Першої ліги.

1. Номінальний результат команди – 5
(важливість, несподіваність, сила суперника, історична й турнірна складова)

Надзвичайно важлива перемога над лідером турніру, здобута за рахунок колективізму та чіткого виконання тренерських настанов, дозволила «Арсеналу» не просто залишитися у групі фаворитів, а й розділити з полтавцями перше місце.

2. Труднощі в вишикуванні та керуванні підопічними – 5
(травмовані/дискваліфіковані, особливі обставини)

Особливих втрат «каноніри» не мали, тому виставили практично той же склад, що й у матчі з «Інгульцем» – за винятком заміни Кизилатеша на Вечтомова заради більшої кількості чорнової та оборонної роботи, яку проводила київська команда у півзахисті виїзного матчу.

3. Майстерність в роботі з кадрами – 4
(гравці, використані не на своїх звичних позиціях та несподівані, але успішні нові обличчя у складі)

Порівняно з матчем проти «Інгульця» були внесені мінімальні зміни у стартовий склад – Вечтомов, номінальний захисник, вийшов в опорній зоні, щоб наситити її й допомагати додатковими силами обороні при відступі та стандартах. По ходу матчу, ведучи в рахунку, кияни наситили свої редути та укріпили захист, вдало підготувавшись до утримання результату.

4. Тренерська майстерність – 5
(різноманіття тактик, зміни по ходу матчу, використання людського фактору)

«Каноніри» розставили акценти щодо цього важливого й відповідального виїзду, а по ходу матчу кілька разів змінювали тактику зі своїми замінами. Особливо вдало команда змогла побудувати оборону, тому в підсумку своїми простими рішеннями змогла зв’язати суперників, які відзначаються досвідченою атакою.

5. Накопичувальний критерій – 5
(якщо команда під керівництвом тренера кілька турів поспіль демонструє чіткий прогрес, постійне поліпшення результатів, тренерські новинки)

«Арсенал» утримує безпрограшну серію, яка почалася ще наприкінці минулого сезону й сягнула у чемпіонаті та кубку шести матчів (+5=1-0; 12:4). Завдяки цьому столична команда вже розділяє лідерство з полтавцями й залишає позаду суперників із досвідченим складом та досить великими амбіціями.

Лауреат 4-го ігрового дня в номінації «Тренер туру»: 
Сергій Литовченко («Арсенал»)
Середній бал – 4,8

Прес-служба ФК «Арсенал-Київ» за матеріалами http://uafc.org.ua

 

 

читать также

Сенсаційні "Балкани", результативний Давидов. Сьогодні "Україна футбольна". 21:30

Сьогодні у програмі "Україна футбольна" аналізуємо сьомий тур

21.08.2017
Вітаємо нападника «канонірів» - Артема Пилипенко!

Артем, увесь колектив ФК «Арсенал» вітає тебе з цим надзвичайно чудовим днем! Прийми...

21.08.2017
Після матчевий коментар Володимира Мазяра

Головний тренер ФК «Рух» - Володимир Мазяр, після нічийної гри з лідерами Першої ліги...

20.08.2017