«Арсенал-Київ»: Сітало, Майданевич, Деркач, Зозуля, Насімі, Домбровський, Старгородський, Вечтомов, Семенюк, Семчук, Батальський.

Запасні: Іванов, Боровець, Васильєв, Кизилатеш, Матвєєв, Черненко, Кікірешко.

«Гірник-Спорт»: Мирний, Пінчук, Носарєв, Курелєх, Коваленко, Павлик, Цапій, Батюшин, Панасенко, Шевчук, Фаюк.

Запасні: Камінський, Сидоренко, Черній, Прутян, Кравчук, Корольков, Луценко.

Головний арбітр: Козиряцький М.

Асистенти: Дебенко І. та Котубей П.

4-й арбітр: Сердюк Д.

1 тайм.

На початку матчу «каноніри» взяли на себе ініціативу, здійснюючи небезпеку у воріт господарів, і не випускаючи їх навіть до середини поля. Ближче до середини тайму «гірняки» почали йти в контратаки. На 28 хвилині «каноніри» були на крок від голу: Семенюк навісив Батальському, а останній направив м’яч у ворота, на жаль Мирний зумів врятувати ворота. На 36 хвилині «гірники» пробивали кутовий: Павлик потужно прострелив до воріт, першим на м’яч був Фаюк, Сітало зміг парирувати удар, але відбив на Пінчука, якому було достатньо підставити ногу – 1:0. Всі наступні хвилини тайму «гірники», повіривши в себе атакували ворота суперника.

2 тайм.

Другий тайм знову розпочався з атак «Арсеналу». Перші 10 хвилин господарі повністю засіли в обороні. На 53 хвилині Вечтомов увів м’яч з аута на Зозулю, останній через себе направив його у вільну зону, де Батальський майстерно виконав удар у ворота – 1:1. «Арсенал» не думав зупинятися, облога воріт господарів продовжилася. 67 хвилина закінчилася дуже сумно для «гірників»: Батальський не зміг втримати м’яча, зрізав його на Пінчука, який необережно відправив його у свої ворота – 1:2. Через 6 хвилин, штрафний для «канонірів» пробивав Черненко, який з поза меж штрафної здійснив «супер-удар» прямо в сітку воріт – 1:3!!! Наступні хвилини матчу господарі намагалися створити моменти, щоб відігратися, але «Арсенал» повністю домінував.

Матч завершено – 1:3.

Прес-служба ФК «Арсенал».

читать также

Сергій Літовченко: – «Першочергова задача вийти в Прем’єр-лігу»

Сергій Літовченко поділився головними задачами, та планами на наступний сезон!

21.09.2017
«Арсенал» здобуває путівку в 1/8 Кубку України!

Київський «Арсенал» переміг «Інгулець» в третьому етапі Кубка України, тим самим здоб...