Сергій Літовченко: Ми зверху, ми щасливі!

  • 0 коментариев

 Головний тренер «канонірів» - Сергій Літовченко поділився враженнями після гри з «Гірником-Спорт» і розповів за рахунок чого його команді вдалося так вдало стартувати в чемпіонаті.

 Було два абсолютно різних тайми у виконанні команди Арсенал-Київ, - зазначив головний тренер ФК «Арсенал-Київ» Сергій Литовченко. - У перерві довелося поговорити по душам і згадати маму, поговорити на підвищених тонах. Це принесло свої плоди. А з чим пов'язано те, що ми не ввійшли в перший тайм, то, можливо спека, можливо, була у нас невелика нервозність. Хто б що не говорив, тяжіє на нас це перше місце. У другому таймі був той футбол, який я хочу бачити у виконанні своїх футболістів. Після гри я сказав, що якщо ми так весь час будемо діяти, то у нас не буде рівних суперників. Ми щасливі, вийшов на поле граючий наш президент клубу Олексій Кікірешко. Він живе командою, переживає за неї. Разом ми робимо добру справу і знаходимося на тому місці, якого заслуговуємо на даний момент.

 - З чим пов'язаний у вашої команди такий вдалий старт?

 - Виділити якийсь один компонент тут дуже важко. Тут все в комплексі підібралося. У нас хороший дружний колектив. Перший сезон в першій лізі ми були обережними і оглядалися, а зараз посилилися кваліфікованими футболістами. У нас вийшла не команда, а сім'я. Це все в сукупності дає свої дивіденди. Плюс дуже активно в допомогу нашому клубу підключилися Олексій Вікторович Кікірешко і Олександр Вікторович Москаленко. Ми всі разом йдемо своїм шляхом, як воно буде далі, час покаже. На даний момент ми на першому місці і ми щасливі.

 - Піднятися на вершину легко, а втриматися там важче. Як себе почуваєте нагорі турнірної таблиці. Там дійсно не так легко перебувати?

 - Звичайно, воно тяжіє на нас. У кожній грі треба виходити і доводити свою спроможність. Можливо, через це і був у нас провальний перший тайм. Хоча я сказав хлопцям, ну кого ми боїмося? Боїмося самих себе. У нас найголовніший ворог це ми самі. Хлопці забралися на вершину таблиці, але я їм завжди нагадую, що зійти нагору - це добре, але падати звідти боляче. Налаштовуємо хлопців так, що кожна гра у нас кубкова і йдемо потихеньку. Зараз у нас буде цікава гра з «Десною» (Чернігів). Ми працюємо, як працювали і рук не опускаємо. Уже два роки «Арсенал-Київ» під моїм керівництвом, хлопці перейнялися ідеєю і виконують всі вимоги, а не так як це було спочатку нашого футбольного шляху. Ось це все в сукупності і приносить результат.

Прес-служба ФК «Арсенал-Київ» з допомогою ФК «Гірник-Спорт».

читать также

Представляємо суперника: ФК «Інгулець»

Шановні вболівальники, завтра ФК «Арсенал» проведе свій матч на виїзді, в рамках трет...

19.09.2017
Всі голи матчу ФК «Жемчужина» - ФК «Арсенал»

Шановні вболівальники, вашій увазі пропонується відео всіх голів з матчу ФК «Жемчужин...

18.09.2017
Андрій Гайдаржи: Ми не реалізували ті моменти, які створили…

Андрій Гайдаржи поділився враженнями про матч 12 туру Чемпіонату України Першої ліги...

17.09.2017