Чергова перемога і чудовий дебют новачків!

• 0 коментариев

Матч Чемпіонату України з футболу серед команд Першої ліги ФК «Балкани» - ФК «Арсенал» завершився черговою перемогою для «канонірів» - 1:3!

Голи: Ільницький (45 хв.) – Батальський (39 хв.), Танасій (57 хв.), Есеола (90 хв.).

Попередження: Стасюк(8 хв. (червона) - Насімі (2 хв.), Деркач (45 хв.)

Склади команд:

ФК «Балкани»:Лободров, Юречко, Любчак, Златов, Стасюк, Гаврилюк, Опря, Платунов, Ільницький, Пархоменко, Райчєв.

Запасні: Паламарчук О., Пєнов, Кабанюк, Гончаренко, Шаповаленко, Златов, Паламарчук С.

ФК «Арсенал»: Сітало, Майданевич, Деркач, Зозуля Д., Насімі, Домбровський, Кизилатеш, Косован, Семенюк, Семчук, Батальський.

Запасні: Іванов, Шевченко, Васильєв, Матвєєв, Черненко, Есеола.

Головний тренер: Сергій Літовченко.

1 тайм:

Гра розпочалася на зустрічних курсах, але вже після 5 хвилини «каноніри» отримали майже стовідсотковий контроль м’яча. Господарі спробували показати агресивний футбол, але на 8 хвилині арбітр зруйнував це бажання. Стасюк жорстко зіграв проти Семенюка і був вилучений із поля. «Балкани» почали грати обережніше, але вийти із своєї половини не могли. На 38 хвилині Домбровський отримавши м’яч віддає його на Боровця, який відразу ж робить навіс до воріт суперника, і Батальський вже «традиційно» головою відкриває рахунок матчу 0:1. Через дві хвилини «каноніри» спробували повторити цю комбінацію, але на цей раз Батальський не був настільки швидким. 45 хвилина запам’яталася помилкою «канонірів» яка коштувала їм пропущеного м’яча: Платунов перехвативши м’яч відразу рушив у контратаку, направивши м’яч на Ільніцького, другий відправив його у ворота – 1:1.

На початку другого тайму господарі виглядали дещо активніше. Варто підкреслити гру Сітала, який за перші дві хвилині тайму врятував свої ворота втричі. Далі «Балкани» втратили свою активність. «Каноніри» знову почали домінувати. На 57 хвилині, знову ж таки, Боровець перенаправляє м’яч до воріт суперника, де найшвидшим був дебютант «Арсеналу» Танасій Косован, який з легкістю зміг вивести «канонірів» вперед – 1:2. Подалі «Балкани» хотіли виправити ситуацію, але гості не дали їм такої можливості.

На 90 хвилині відзначився вже другий «дебютант» «канонірів»: Матвєєв віддав пас на Есеолу, а другий потужним ударом відправив м’яч у ворота суперника – 1:3!

Матч завершено. Арсенал – Чемпіон!

читать также

Сергій Літовченко: – «Першочергова задача вийти в Прем’єр-лігу»

Сергій Літовченко поділився головними задачами, та планами на наступний сезон!

21.09.2017
«Арсенал» здобуває путівку в 1/8 Кубку України!

Київський «Арсенал» переміг «Інгулець» в третьому етапі Кубка України, тим самим здоб...