Відразу три футболіста ФК «Арсенал» потрапляють в символічну збірну туру

  • 0 коментариев

В символічну збірну туру потрапляють відразу три футболісти «Арсеналу». Це правий захисник – Олексій Майданевич, правий півзахисник – Сергій Семенюк та нападник – Есеола Адерінсола.

Чим відзначився кожен з «канонірів»:

Олексій Майданевич:

Протистояння з Авангардом було дуже непростим для лідера. Переважав результат, та й суперник славиться як адепт інтенсивного, швидкого футболу. Олексію довелося чимало попрацювати на своєму фланзі, але при цьому він встигав здорово підключатися до атак. Двічі після ударів Олексія воротар вступав в гру, відразу кілька сольних проходів через правий фланг приводили до загострень.

Сергій Семенюк:

Травма Семчука змусила Семенюка перевести на протилежний край - і треба ж, він видав найефективніший свій матч в сезоні. Саме Семенюк здорово загострив гру з флангу і навісив точно на відкривав рахунок Есеола. А потім прорвався і заробив пенальті, з якого був подвоєний рахунок.

Есеола Адерінсола:

Другий поспіль вихід на заміну, Есеола зазначає голом. Його фізична міць, агресивність, вміння виграти єдиноборство вирішують долю протистоянь. У матчі з Авангардом Адерінсола здорово зіграв позиційно, з ближньої відстані, замкнувши подачу з флангу. Саме цей досить пізній гол дав впевненість «канонірам», хоча видно було, що сам форвард хоче набагато більшого.

Прес-служба ФК «Арсенал» за матеріалами sportarena.com

читать также

Сергій Літовченко: – «Першочергова задача вийти в Прем’єр-лігу»

Сергій Літовченко поділився головними задачами, та планами на наступний сезон!

21.09.2017
«Арсенал» здобуває путівку в 1/8 Кубку України!

Київський «Арсенал» переміг «Інгулець» в третьому етапі Кубка України, тим самим здоб...

20.09.2017
Деркач та Батальський потрапляють в збірну туру!

Андрій Деркач та Олександр Батальський потрапляють в символічну збірну туру. Як зазна...

19.09.2017